Objevte svět kreativních fasád s omítkami StoSignature

Inspirujte se kolekcí kreativních omítek StoSignature ‘22 a zanechte na fasádě svůj jedinečný architektonický podpis

Prozkoumat kreativní povrchyStáhnout katalog kreativních omítek

Omítka limitovaná jen Vaší kreativitou

Prozkoumejte kolekci oblíbených kreativních omítek

Díky systému kreativních omítek StoSignature můžete na fasádě zanechat svůj jedinečný architektonický podpis a vytvořit jedinečnou omítkovou strukturu.

Abyste nemuseli pro inspiraci chodit daleko, připravili jsme pro vás kolekci StoSignature ‘22 s výběrem těch nejoblíbenějších kreativních povrchů od lokálních i světových architektů.


Nekonečné možnosti finálního ztvárnění fasády

Kreativní omítky StoSignature se neomezují jen na jednu kolekci povrchů. StoSignature je název pro ucelený modulární systém společnosti Sto, světového lídra ve fasádách, díky kterému je možné dosáhnout prakticky nekonečných možností ztvárnění fasád a interiérů prostřednictvím širokého spektra kombinací struktur, designových efektů nebo aplikačních technik.

Kreativní omítky StoSignature je možné aplikovat na kontaktní i provětrávané fasádní systémy společnosti Sto. Díky své variabilitě umožňují každému architektovi zanechat na fasádě vlastní jedinečný podpis.


Kontaktujte nás

Stáhněte si náš katalog s kolekcí kreativních povrchů StoSignature ‘22, nebo se obraťte na náš tým odborných poradců, kteří Vám rádi pomohou s hledáním vhodného fasádního řešení, zabezpečením vzorků materiálů nebo se zpracováním technických detailů pro Vaše současné i budoucí projekty.