O StoInspires

Jednou z hodnot, na kterou ve Sto sázíme, je zkušenost. Naše myšlení a jednání je zaměřeno na řešení, tím vynikáme. Vždy najdeme to správné řešení. Zásadní je pro to permanentní výměna zkušeností a poznatků. Díky globálnímu působení, širokému a vysoce kvalitnímu sortimentu a spolupráci s předními odborníky na architekturu a stavitelství se spolupodílíme na řadě zajímavých realizací ze všech oblastí stavebnictví.

Věhlasní umělci a tvůrci z minulosti i současnosti se shodují, že základem každého tvůrčího úspěchu je tvrdá práce. Ale byla by škoda se v práci na chvíli nezastavit a neinspirovat se, jak pracují s materiály a systémy Sto velcí i malí, věhlasní i méně známí, zkušení či začínající, globálně i lokálně působící architekti z domova i zahraničí.

Inspirovat patří podle psychologů mezi těžké práce, ale pro nás je tato činnost jedním ze základů úspěchu značky Sto. Díky množství referenčních objektů, na nichž se úspěšně uplatnily naše produkty a řešení, máme ostatně kde čerpat. A inspirativní objekty a lidé, kteří je tvořili, jsou také v centru zájmu našeho nového elektronického bulletinu StoInspires.

Věříme, že vás výsledky jejich práce budou bavit a inspirovat. A že i díky našemu bulletinu StoInspires bude vaše práce přinášet radost vám i vašim zákazníkům!